O NÁS

LLP Vision je sociální podnik Ligy lidských práv zaměřený na vzdělávání, přípravu odborných metodik, analýz a studií. Naše práce je určená odborníkům z daných oblastí, každému, kdo se našich témat při své profesi nebo osobním životě dotkne, nebo prostě každému, koho naše témata zajímají.

Proč školení od nás?

Zakoupením vzdělávání od nás získáte kvalitní služby, které vám lidským, srozumitelným a zábavným způsobem pomohou pochopit i složitá témata. Nesnažíme se, abyste si pamatovali veškerou teorii, zaměřujeme se na využití teoretických znalostí ve vaší praxi.

Proč jsme vznikli?

Liga lidských práv je nezisková organizace, která se věnuje psaní odborných prací a vzdělávání téměř od svého vzniku. Oborníci Ligy si tak díky těmto aktivitám získali dobré jméno coby lektoři a Liga jako instituce, která má odbornost a kapacitu vzdělávat v oblastech, kde je to potřeba, a nikdo další tímto know-how nedisponuje.

Rozhodli jsme se proto s našimi službami vstoupit na otevřený trh ve formě sociálního podnikání. LLP Vision, s.r.o. tedy prostřednictvím svých aktivit bude podporovat vize a cíle Ligy lidských práv, a zároveň bude přispívat k její finanční nezávislosti – veškeré zisky LLP Vision jsou použity na financování aktivit Ligy lidských práv.

LLP Vision má tedy stejnou odbornost i vzdělávací minulost jako Liga lidských práv a budou jejím jménem vzdělávat zejména odborníci  z Ligy lidských práv.

Co je sociální podnik?

Podstatou sociálního podnikání je, že komerční společnosti a firmy usilují kromě tvorby zisku o dosažení sociálních cílů. Tak i náš sociální podnik usiluje prostřednictvím svých aktivit o naplnění vize Lig lidských práv směrem k spravedlivé společnosti.