Hledáme „chameleona“ do projektu Férová škola

Pozici nelze jednoduše nazvat, jelikož lidé v našem týmu střídají kůži pedagoga, metodika, manažera, žurnalisty nebo třeba sociálního pracovníka. Jestli tedy hledáš rozmanitou a smysluplnou práci v oblasti školství, rádi Tě u nás přivítáme.

Náplň práce

  • metodicko-pedagogické poradenství v oblasti inkluze (nejčastěji pro vedení škol a učitele)
  • evaluační poradenství v oblasti inkluze na ZŠ spojené s návštěvou zapojených ZŠ
  • monitoring nejnovějších trendů v základním vzdělávání
  • vzdělávání různých cílových skupin (nejčastěji pro učitele a rodiče)
  • klientská práce a konzultace (nejčastěji pro vedení škol, učitele a rodiče)
  • příprava a realizace projektů
  • organizace akcí
  • publikační výstupy

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti pedagogické, psychologické či příbuzné
  • aktivní a kreativní přístup, samostatnost, zodpovědnost, nadšení, flexibilitu, pečlivost
  • motivaci pro práci v neziskovém sektoru
  • příjemné vystupování
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • znalost práce na PC

Výhodou je

  • předchozí pracovní zkušenost z oblasti školství
  • dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 0,5 úvazku od 1. ledna 2017, od 1. srpna 2017 možnost zvýšení úvazku na 1,0
  • flexibilní pracovní dobu v rámci stabilní pracovní pozice
  • zázemí a podporu profesionální organizace
  • zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • přátelské pracovní prostředí a příjemný kolektiv
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem

Termín nástupu

leden 2017

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání:

a) strukturovaného životopisu;

b) pěti vět o vaší motivaci stát se součástí týmu Férová škola;

c) 1 strany A4 (nejlépe v info-grafickém stylu) o tom, jak by mohlo vypadat 4 hodinové školení (240 min.) o inkluzi pro učitele ZŠ (z této jedné strany chceme pochopit zejména vaše úvahy o: cíli, struktuře, obsahu a formách školení)

Všechny 3 dokumenty zašlete nejpozději do středy 30. 11. 2016 na e-mail katerina.masova@llp.cz.

Osobní pohovory budou probíhat v termínu 8. a 9. 12. 2016.